MS27467E25B61SA
pregled izdelka
Številka dela: MS27467E25B61SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.MS27467E25B61SA.pdf2.MS27467E25B61SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 953 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467E25B61SA
Številka dela MS27467E25B61SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 953 pcs Podatkovni list 1.MS27467E25B61SA.pdf2.MS27467E25B61SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27467E25B61SA
MS27467E25B61SA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold