MS27467E25F43P-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27467E25F43P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Podatkovni listi: MS27467E25F43P-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467E25F43P-LC
Številka dela MS27467E25F43P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5367 pcs Podatkovni list MS27467E25F43P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27467E25F43P-LC
MS27467E25F43PLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Ground Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.875" (47.63mm) Vrsta kontakta Crimp