MS27467P15A37S
pregled izdelka
Številka dela: MS27467P15A37S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27467P15A37S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 774 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467P15A37S
Številka dela MS27467P15A37S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 774 pcs Podatkovni list MS27467P15A37S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27467P15A37S
MS27467P15A37S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 37 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Lastnosti Coupling Nut, Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 0.808" (20.52mm) Material backshell, Plating -