| Številka dela | MS27467P23A53S | Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 849 pcs | Podatkovni list | MS27467P23A53S.pdf |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Crimp |
| Ščitenje | Shielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 23-53 | Shell material | Aluminum |
| Shell Finish | Cadmium over Nickel | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | AMS27467P23A53S MS27467P23A53S-ND |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 53 | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 18 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Vstavi material | - |
| Ingress Protection | - | Lastnosti | Coupling Nut, Potted |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold |
| Trenutna ocena | - | Kontaktni material | Copper Alloy |
| Končna debelina - parjenje | 50.0µin (1.27µm) | Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Plug, Female Sockets | Barva | - |
| Odpiranje kabla | 1.284" (32.61mm) | Material backshell, Plating | - |