MS27467T13B22SA
MS27467T13B22SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 22POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 807 pcs
Prenesi: MS27467T13B22SA.pdf
RFQ
MS27467T13B22PLC
MS27467T13B22PLC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 22POS INLINE
Na zalogi: 2060 pcs
Prenesi: MS27467T13B22PLC.pdf
RFQ
MS27467T13B22SA-LC
MS27467T13B22SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 22POS INLINE
Na zalogi: 5354 pcs
Prenesi: MS27467T13B22SA-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika