MS27467T15B18SLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T15B18SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: MS27467T15B18SLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T15B18SLC
Številka dela MS27467T15B18SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1849 pcs Podatkovni list MS27467T15B18SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27467T15B18SLC
MS27467T15B18SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.266" (32.16mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T15B18SC-LC
MS27467T15B18SC-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Na zalogi: 2941 pcs
Prenesi: MS27467T15B18SC-LC.pdf
RFQ
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Na zalogi: 2099 pcs
RFQ
MS27467T15B18SD
MS27467T15B18SD
Opis: MS27467T15B18SD
Prenesi: MS27467T15B18SD.pdf
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP