MS27467T15B19PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T15B19PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi: MS27467T15B19PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T15B19PA
Številka dela MS27467T15B19PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1783 pcs Podatkovni list MS27467T15B19PA.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27467T15B19PA
MS27467T15B19PA-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27467T15B19PA
Velik premer dobavljen 15-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T15B19PA
MS27467T15B19PA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP