MS27467T15F15P-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T15F15P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka LJT 15C 14#20 1#16 PIN WALL RE
Podatkovni listi: MS27467T15F15P-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T15F15P-LC
Številka dela MS27467T15F15P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis LJT 15C 14#20 1#16 PIN WALL RE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2609 pcs Podatkovni list MS27467T15F15P-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (14) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAMS27467T15F15P-LC
MS27467T15F15PLC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27467T15F15P-LC
Velik premer dobavljen 15-15 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut, Ground
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Opis LJT 15C 14#20 1#16 PIN WALL RE
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.266" (32.16mm)