MS27467T15F18P-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T15F18P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: MS27467T15F18P-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T15F18P-LC
Številka dela MS27467T15F18P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5535 pcs Podatkovni list MS27467T15F18P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27467T15F18P-LC
MS27467T15F18PLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Ground Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.266" (32.16mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T15F18PA-LC
MS27467T15F18PA-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Na zalogi: 1743 pcs
Prenesi: MS27467T15F18PA-LC.pdf
RFQ
MS27467T15F18P
MS27467T15F18P
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5292 pcs
Prenesi: MS27467T15F18P.pdf
RFQ
Prenesi: MS27467T15F18P.pdf
MS27467T15F18P-CG
MS27467T15F18P-CG
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS
Prenesi: MS27467T15F18P-CG.pdf
MS27467T15F18JC-LC
MS27467T15F18JC-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Prenesi: MS27467T15F18JC-LC.pdf
MS27467T15F18P-LC
MS27467T15F18P-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE