MS27467T15F18SB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T15F18SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27467T15F18SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T15F18SB
Številka dela MS27467T15F18SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1673 pcs Podatkovni list MS27467T15F18SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27467T15F18SB
MS27467T15F18SB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T15F18SALC
MS27467T15F18SALC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Na zalogi: 1953 pcs
Prenesi: MS27467T15F18SALC.pdf
RFQ
MS27467T15F18SB
MS27467T15F18SB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1480 pcs
Prenesi: MS27467T15F18SB.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
MS27467T15F18SC
MS27467T15F18SC
Opis: 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Prenesi: MS27467T15F18SC.pdf
Prenesi: MS27467T15F18SC.pdf
MS27467T15F18SAL
MS27467T15F18SAL
Prenesi: MS27467T15F18SAL.pdf
MS27467T15F18SB-LC
MS27467T15F18SB-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Prenesi: MS27467T15F18SB-LC.pdf
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
MS27467T15F18SB
MS27467T15F18SB
Prenesi: MS27467T15F18SB.pdf
MS27467T15F18SB-LC
MS27467T15F18SB-LC
MS27467T15F18SBL
MS27467T15F18SBL
Prenesi: MS27467T15F18SBL.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika