MS27467T17B26BA
MS27467T17B26BA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 26C 26#20 SKT PLUG
Na zalogi: 2482 pcs
Prenesi: MS27467T17B26BA.pdf
RFQ
MS27467T17B26BB
MS27467T17B26BB
Opis: 8LT 26C 26#20 SKT PLUG
Na zalogi: 1917 pcs
Prenesi: MS27467T17B26BB.pdf
RFQ
MS27467T17B26BA
MS27467T17B26BA
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Prenesi: MS27467T17B26BA.pdf
MS27467T17B26AC
MS27467T17B26AC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Prenesi: MS27467T17B26AC.pdf
Opis: 8LT 26C 26#20 PIN PLUG
Prenesi: MS27467T17B26AC.pdf
MS27467T17B26B
MS27467T17B26B
Opis: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Prenesi: MS27467T17B26B.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika