MS27467T17F26P-USHST3
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T17F26P-USHST3
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Podatkovni listi: MS27467T17F26P-USHST3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T17F26P-USHST3
Številka dela MS27467T17F26P-USHST3 Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4242 pcs Podatkovni list MS27467T17F26P-USHST3.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AAMS27467T17F26P-USHST3
MS27467T17F26PUSHST3
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Backshell, Coupling Nut, Heat Shrink, Shielding Device Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena -