MS27467T21B16PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T21B16PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27467T21B16PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T21B16PB
Številka dela MS27467T21B16PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1482 pcs Podatkovni list MS27467T21B16PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27467T21B16PB
MS27467T21B16PB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold