| Številka dela | MS27467T21B41PALC | Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HSG PLUG 41POS STRGHT PINS | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 2046 pcs | Podatkovni list | MS27467T21B41PALC.pdf |
| Žični merilnik ali območje - AWG | 20 | Uporaba | Shielded |
| Atributi atributov | Environment Resistant | Tip | For Male Pins |
| Smerno usmerjanje | Crimp | Zaključek ščita | Circular |
| Material školjke, Dokončaj | - | Shell Finish | Aluminum |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT | RoHS Status | Bulk |
| Plug / Mating Plug Diameter | Olive Drab | Druga imena | AMS27467T21B41PALC MS27467T21B41PALC-ND |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 41 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Velik premer dobavljen | 21-41 | Vstavi material | Aluminum, Olive Drab Cadmium over Nickel |
| Vključuje | - | Lastnosti | Coupling Nut |
| Razširjen opis | 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Opis | CONN HSG PLUG 41POS STRGHT PINS |
| Tok - Max / Contact | Bayonet Lock | Material spenjanja oreškov, plating | 1.625" (41.28mm) |