MS27467T21F11SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T21F11SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi: MS27467T21F11SLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T21F11SLC
Številka dela MS27467T21F11SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1874 pcs Podatkovni list MS27467T21F11SLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AMS27467T21F11SLC
MS27467T21F11SLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27467T21F11SLC
Velik premer dobavljen 21-11 Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.625" (41.28mm)
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T21F16AA
MS27467T21F16AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Na zalogi: 1578 pcs
Prenesi: MS27467T21F16AA.pdf
RFQ
MS27467T21F16A
MS27467T21F16A
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 16C 16#16 PIN PLUG
Na zalogi: 2280 pcs
Prenesi: MS27467T21F16A.pdf
RFQ
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
Prenesi: MS27467T21F16A.pdf
MS27467T21F11SL
MS27467T21F11SL
Opis: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE