MS27467T23B21PLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T23B21PLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: MS27467T23B21PLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T23B21PLC
Številka dela MS27467T23B21PLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1655 pcs Podatkovni list MS27467T23B21PLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27467T23B21PLC
MS27467T23B21PLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.750" (44.45mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T23B21PL
MS27467T23B21PL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE