MS27467T23F55J
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T23F55J
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: MS27467T23F55J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T23F55J
Številka dela MS27467T23F55J Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4393 pcs Podatkovni list MS27467T23F55J.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AAMS27467T23F55J
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T23F55JB
MS27467T23F55JB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1184 pcs
Prenesi: MS27467T23F55JB.pdf
RFQ
MS27467T23F55HB
MS27467T23F55HB
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Na zalogi: 1242 pcs
Prenesi: MS27467T23F55HB.pdf
RFQ
MS27467T23F55JB-LC
MS27467T23F55JB-LC
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT