MS27467T25A29SA
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T25A29SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27467T25A29SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 773 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 773 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T25A29SA
Številka dela MS27467T25A29SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 773 pcs Podatkovni list MS27467T25A29SA.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27467T25A29SA
MS27467T25A29SA-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27467T25A29SA
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock