MS27467T25B19SALC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T25B19SALC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: MS27467T25B19SALC.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T25B19SALC
Številka dela MS27467T25B19SALC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1055 pcs Podatkovni list MS27467T25B19SALC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27467T25B19SALC
MS27467T25B19SALC-ND
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.875" (47.63mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS27467T25B19SB-LC
MS27467T25B19SB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Na zalogi: 1354 pcs
Prenesi: MS27467T25B19SB-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B19SA
MS27467T25B19SA
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1475 pcs
Prenesi: MS27467T25B19SA.pdf
RFQ
MS27467T25B19SAL
MS27467T25B19SAL
Opis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Prenesi: MS27467T25B19SAL.pdf
MS27467T25B19SC
MS27467T25B19SC
Prenesi: MS27467T25B19SC.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: MS27467T25B19SA.pdf
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
Na zalogi: 853 pcs
MS27467T25B19SB
MS27467T25B19SB
Prenesi: MS27467T25B19SB.pdf
Prenesi: MS27467T25B19SC.pdf
Prenesi: MS27467T25B19SB.pdf
MS27467T25B19SA-LC
MS27467T25B19SA-LC
Prenesi: MS27467T25B19SA-LC.pdf
MS27467T25B19SA-LC
MS27467T25B19SA-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika