| Številka dela | MS27467T25B46PB-LC | Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 4865 pcs | Podatkovni list | MS27467T25B46PB-LC.pdf |
| Tip | For Male Pins | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 25-46 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Cadmium over Nickel |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | AAMS27467T25B46PB-LC MS27467T25B46PBLC |
Usmerjenost | B |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 46 (44 + 2 Coax) |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vstavi material | - | Ingress Protection | Environment Resistant |
| Vključuje | - | Barva ohišja | Olive Drab |
| Lastnosti | Coupling Nut, Ground | Tip pritrjevanja | Bayonet Lock |
| Premer spojne gredi | 1.875" (47.63mm) | Vrsta kontakta | Crimp |