MS27468E11B13S
pregled izdelka
Številka dela: MS27468E11B13S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 13POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27468E11B13S.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468E11B13S
Številka dela MS27468E11B13S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 13POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1298 pcs Podatkovni list MS27468E11B13S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 11-13 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27468E11B13S
MS27468E11B13S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 13 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold