MS27468E23F21P
pregled izdelka
Številka dela: MS27468E23F21P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: MS27468E23F21P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468E23F21P
Številka dela MS27468E23F21P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1400 pcs Podatkovni list MS27468E23F21P.pdf
Napetost - ocenjena 900VAC, 1250VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27468E23F21P
MS27468E23F21P-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27468E23F21P
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti -
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock