MS27468T15B15PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27468T15B15PD-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27468T15B15PD-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468T15B15PD-LC
Številka dela MS27468T15B15PD-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1623 pcs Podatkovni list MS27468T15B15PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27468T15B15PD-LC
MS27468T15B15PDLC
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount