MS27468T15F19S-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27468T15F19S-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27468T15F19S-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468T15F19S-LC
Številka dela MS27468T15F19S-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1983 pcs Podatkovni list MS27468T15F19S-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27468T15F19S-LC
MS27468T15F19SLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount