MS27468T21B41PA
MS27468T21B41PA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1348 pcs
Prenesi: MS27468T21B41PA.pdf
RFQ
MS27468T21B41P
MS27468T21B41P
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Na zalogi: 1564 pcs
Prenesi: MS27468T21B41P.pdf
RFQ
MS27468T21B41PA-LC
MS27468T21B41PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Prenesi: MS27468T21B41PA-LC.pdf
MS27468T21B41J-LC
MS27468T21B41J-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Prenesi: MS27468T21B41J-LC.pdf
MS27468T21B41PAL
MS27468T21B41PAL
Opis: CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PINS
Prenesi: MS27468T21B41PAL.pdf
MS27468T21B41P-LC
MS27468T21B41P-LC
Prenesi: MS27468T21B41P-LC.pdf
MS27468T21B41PA
MS27468T21B41PA
Prenesi: MS27468T21B41PA.pdf
MS27468T21B41PA
MS27468T21B41PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: MS27468T21B41PA.pdf
MS27468T21B41JB
MS27468T21B41JB
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 917 pcs
Prenesi: MS27468T21B41JB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika