MS27468T23B55PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27468T23B55PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Podatkovni listi: MS27468T23B55PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468T23B55PC
Številka dela MS27468T23B55PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4451 pcs Podatkovni list MS27468T23B55PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AAMS27468T23B55PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena -