MS27468T23F21SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27468T23F21SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27468T23F21SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 985 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468T23F21SA
Številka dela MS27468T23F21SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 985 pcs Podatkovni list MS27468T23F21SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27468T23F21SA
MS27468T23F21SA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27468T23F21SB
MS27468T23F21SB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1358 pcs
Prenesi: MS27468T23F21SB.pdf
RFQ
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 21C 21#16 SKT J/N
Na zalogi: 1266 pcs
Prenesi: MS27468T23F21SB.pdf
RFQ
MS27468T23F21S-LC
MS27468T23F21S-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Prenesi: MS27468T23F21S-LC.pdf
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: LJT 21C 21#16 SKT RECP
Prenesi: MS27468T23F21S-LC.pdf
MS27468T23F21SA
MS27468T23F21SA
Prenesi: MS27468T23F21SA.pdf
MS27468T23F21SAL
MS27468T23F21SAL
Prenesi: MS27468T23F21SAL.pdf
MS27468T23F21S
MS27468T23F21S
Prenesi: MS27468T23F21S.pdf
MS27468T23F21SA-LC
MS27468T23F21SA-LC
Prenesi: MS27468T23F21SA-LC.pdf
MS27468T23F21SA-LC
MS27468T23F21SA-LC
Prenesi: MS27468T23F21S.pdf
Na zalogi: 975 pcs
MS27468T23F21SA
MS27468T23F21SA
Prenesi: MS27468T23F21SA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika