MS27468T25A61PA
MS27468T25A61PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1021 pcs
Prenesi: MS27468T25A61PA.pdf
RFQ
MS27468T25A4S
MS27468T25A4S
Opis: LJT 56C 48#20 8#16 SKT RECP
Na zalogi: 764 pcs
Prenesi: MS27468T25A4S.pdf
RFQ
MS27468T25A4P
MS27468T25A4P
Opis: CONN RCPT MALE 56POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 601 pcs
Prenesi: MS27468T25A4P.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika