MS27468T25F19S-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27468T25F19S-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27468T25F19S-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468T25F19S-LC
Številka dela MS27468T25F19S-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4611 pcs Podatkovni list MS27468T25F19S-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27468T25F19S-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1535 pcs
Prenesi: MS27468T25F19SA.pdf
RFQ
MS27468T25F19S-LC
MS27468T25F19S-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT