MS27472E14B15P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27472E14B15P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27472E14B15P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27472E14B15P
Številka dela MS27472E14B15P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1364 pcs Podatkovni list MS27472E14B15P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27472E14B15P
MS27472E14B15P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27472E14B18P
MS27472E14B18P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1430 pcs
Prenesi: MS27472E14B18P.pdf
RFQ
MS27472E14B18S
MS27472E14B18S
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1394 pcs
Prenesi: MS27472E14B18S.pdf
RFQ
MS27472E14B15PC
MS27472E14B15PC
Opis: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP