MS27472E16B42PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27472E16B42PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 42POS WALL MT W/PINS
Podatkovni listi: MS27472E16B42PB.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27472E16B42PB
Številka dela MS27472E16B42PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 42POS WALL MT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1351 pcs Podatkovni list MS27472E16B42PB.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC, 500VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27472E16B42PB
MS27472E16B42PB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 42
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27472E16B42PB
Velik premer dobavljen 16-42 Lastnosti -
Razširjen opis 42 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 42POS WALL MT W/PINS
Trenutna ocena 5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock