MS27472E20A41PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27472E20A41PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27472E20A41PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27472E20A41PB
Številka dela MS27472E20A41PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1089 pcs Podatkovni list MS27472E20A41PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27472E20A41PB
MS27472E20A41PB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold