MS27472T14B18SD
pregled izdelka
Številka dela: MS27472T14B18SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27472T14B18SD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27472T14B18SD
Številka dela MS27472T14B18SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1702 pcs Podatkovni list MS27472T14B18SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27472T14B18SD
MS27472T14B18SD-ND
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold