MS27472T14F18P-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27472T14F18P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27472T14F18P-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27472T14F18P-LC
Številka dela MS27472T14F18P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4277 pcs Podatkovni list MS27472T14F18P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27472T14F18P-LC
MS27472T14F18PLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -