MS27473E10F13SD
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E10F13SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473E10F13SD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E10F13SD
Številka dela MS27473E10F13SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1680 pcs Podatkovni list MS27473E10F13SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-13 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473E10F13SD
MS27473E10F13SD-ND
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 13 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 13 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold