MS27473E12B22P
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E12B22P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka JT 22C 22#22M PIN PLUG
Podatkovni listi: MS27473E12B22P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E12B22P
Številka dela MS27473E12B22P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis JT 22C 22#22M PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1608 pcs Podatkovni list MS27473E12B22P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AAMS27473E12B22P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 22 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473E12A98SLC
MS27473E12A98SLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Na zalogi: 1859 pcs
Prenesi: MS27473E12A98SLC.pdf
RFQ
MS27473E12B35AB
MS27473E12B35AB
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 22POS INLINE
Na zalogi: 4463 pcs
Prenesi: MS27473E12B35AB.pdf
RFQ
MS27473E12B22P-LC
MS27473E12B22P-LC