MS27473E12F22PA
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E12F22PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi: MS27473E12F22PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E12F22PA
Številka dela MS27473E12F22PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1633 pcs Podatkovni list MS27473E12F22PA.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC, 500VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27473E12F22PA
MS27473E12F22PA-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 22
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473E12F22PA
Velik premer dobavljen 12-22 Lastnosti -
Razširjen opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 3A Tok - Max / Contact Bayonet Lock