MS27473E14B37PLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E14B37PLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 37POS STRGHT PINS
Podatkovni listi: MS27473E14B37PLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E14B37PLC
Številka dela MS27473E14B37PLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 37POS STRGHT PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1793 pcs Podatkovni list MS27473E14B37PLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 22M Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27473E14B37PLC
MS27473E14B37PLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 37
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473E14B37PLC
Velik premer dobavljen 14-37 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium over Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 37 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 37POS STRGHT PINS
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.141" (28.98mm)