MS27473E14F15PA
MS27473E14F15PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: JT 15C 14#20 1#16 PIN WALL REC
Na zalogi: 1631 pcs
Prenesi: MS27473E14F15PA.pdf
RFQ
MS27473E14C5SLC
MS27473E14C5SLC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 5POS INLINE
Na zalogi: 1563 pcs
Prenesi: MS27473E14C5SLC.pdf
RFQ
MS27473E14F15S
MS27473E14F15S
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS27473E14F15S.pdf
MS27473E14B97S-LC
MS27473E14B97S-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE