MS27473E14F18SA
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E14F18SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473E14F18SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E14F18SA
Številka dela MS27473E14F18SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1738 pcs Podatkovni list MS27473E14F18SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473E14F18SA
MS27473E14F18SA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473E14F18PLC
MS27473E14F18PLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Na zalogi: 1703 pcs
Prenesi: MS27473E14F18PLC.pdf
RFQ
MS27473E14F15SLC
MS27473E14F15SLC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Na zalogi: 1910 pcs
Prenesi: MS27473E14F15SLC.pdf
RFQ
MS27473E14F18S
MS27473E14F18S
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP