MS27473E18B11SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E18B11SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27473E18B11SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E18B11SA
Številka dela MS27473E18B11SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1166 pcs Podatkovni list MS27473E18B11SA.pdf
Napetost - ocenjena 900VAC, 1250VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27473E18B11SA
MS27473E18B11SA-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473E18B11SA
Velik premer dobavljen 18-11 Lastnosti -
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock