MS27473E18B53SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E18B53SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473E18B53SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E18B53SLC
Številka dela MS27473E18B53SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1371 pcs Podatkovni list MS27473E18B53SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-53
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27473E18B53SLC
MS27473E18B53SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 22
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473E18B53SA
MS27473E18B53SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT
Na zalogi: 954 pcs
Prenesi: MS27473E18B53SA.pdf
RFQ
MS27473E18B66SA
MS27473E18B66SA
Opis: CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 935 pcs
Prenesi: MS27473E18B66SA.pdf
RFQ
MS27473E18B53S
MS27473E18B53S
Opis: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP