MS27473E18F53SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E18F53SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi: MS27473E18F53SLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E18F53SLC
Številka dela MS27473E18F53SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1504 pcs Podatkovni list MS27473E18F53SLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 22 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AMS27473E18F53SLC
MS27473E18F53SLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473E18F53SLC
Velik premer dobavljen 18-53 Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.391" (35.33mm)