MS27473E20A41SD
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E20A41SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27473E20A41SD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E20A41SD
Številka dela MS27473E20A41SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1195 pcs Podatkovni list MS27473E20A41SD.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27473E20A41SD
MS27473E20A41SD-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473E20A41SD
Velik premer dobavljen 20-41 Lastnosti -
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock