MS27473E20B41SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E20B41SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473E20B41SC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E20B41SC-LC
Številka dela MS27473E20B41SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5318 pcs Podatkovni list MS27473E20B41SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27473E20B41SC-LC
MS27473E20B41SCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel
Premer spojne gredi 1.500" (38.10mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473E20F16S
MS27473E20F16S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1226 pcs
Prenesi: MS27473E20F16S.pdf
RFQ
MS27473E20B41SB
MS27473E20B41SB
Opis: JT 41C 41#20 SKT PLUG
Na zalogi: 5325 pcs
Prenesi: MS27473E20B41SB.pdf
RFQ
MS27473E20B41SC
MS27473E20B41SC
Opis: JT 41C 41#20 SKT PLUG
Prenesi: MS27473E20B41SC.pdf
MS27473E20B41SA
MS27473E20B41SA
Prenesi: MS27473E20B41SA.pdf
MS27473E20B41S
MS27473E20B41S
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP