MS27473E20F39SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E20F39SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473E20F39SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E20F39SLC
Številka dela MS27473E20F39SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1884 pcs Podatkovni list MS27473E20F39SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27473E20F39SLC
MS27473E20F39SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.500" (38.10mm)