MS27473E20F41SALC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E20F41SALC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473E20F41SALC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E20F41SALC
Številka dela MS27473E20F41SALC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1607 pcs Podatkovni list MS27473E20F41SALC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27473E20F41SALC
MS27473E20F41SALC-ND
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.500" (38.10mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473E22A1SA
MS27473E22A1SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 100POS CRIMP
Na zalogi: 707 pcs
Prenesi: MS27473E22A1SA.pdf
RFQ
MS27473E20F41S
MS27473E20F41S
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP