MS27473E22A55PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E22A55PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi: MS27473E22A55PB.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E22A55PB
Številka dela MS27473E22A55PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1250 pcs Podatkovni list MS27473E22A55PB.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27473E22A55PB
MS27473E22A55PB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473E22A55PB
Velik premer dobavljen 22-55 Lastnosti -
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock