MS27473E22F55SB
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E22F55SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473E22F55SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 670 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E22F55SB
Številka dela MS27473E22F55SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 670 pcs Podatkovni list MS27473E22F55SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473E22F55SB
MS27473E22F55SB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold