MS27473E24B29P
pregled izdelka
Številka dela: MS27473E24B29P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473E24B29P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 801 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 801 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473E24B29P
Številka dela MS27473E24B29P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 801 pcs Podatkovni list MS27473E24B29P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473E24B29P
MS27473E24B29P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold